Nationale Onderwijsgids Almere

NOG Vacature Docent Zorg en Welzijn

Functietitel:
Docent Zorg en Welzijn
Online datum:
22-04-2022
Aanvang functie:
01-08-2022
Provincie:
Limburg
Plaats:
Dendron College in Horst
Sector:
Voortgezet Onderwijs
FTE
0,7 - 1,0
Dienstverband:
Tijdelijk
Omschrijving:

Ben jij niet bang om je handen uit de mouwen te steken? Ben jij die motiverende en talentvolle docent die onze leerlingen moeiteloos meeneemt in de waarde van het vak zorg en welzijn? Kun jij de theorie koppelen aan boeiende praktijklessen koken, uiterlijke verzorging en verpleegtechnieken? 

Wij zoeken
Gehandicaptenzorg, welzijnswerk, zorg en hulpverlening…. in de huidige maatschappij zijn er volop handjes nodig voor het werk in de sector Zorg en Welzijn. Voor het Dendron College zoeken wij daarom een enthousiaste 2e graads docent Zorg en Welzijn die onze leerlingen wegwijs maakt in de beroepsvaardigheden in deze veelzijdige sector. Je bent verantwoordelijk voor het verzorgen van inspirerende en uitdagende lessen in het vak Zorg en Welzijn. Je weet de theorie moeiteloos om te zetten in praktijklessen die aansluiten op de behoefte van zowel de leerling als de huidige maatschappij. Door jouw manier van lesgeven weet je jouw leerlingen te prikkelen om het beste in zichzelf naar boven te halen. Ook geef je ze voldoende ruimte om te ontdekken en om zelf te leren. Je bent een coach voor je leerlingen en tegelijkertijd een prettige energieke collega voor je team. Daarnaast ontwikkel je nieuwe lesplannen, lever je op een proactieve wijze een bijdrage binnen onze sectie Zorg & Welzijn en handel je voorkomende administratieve werkzaamheden af die bij jou functie horen. Tevens heb je oog en aandacht voor regionale samenwerkingsmogelijkheden met bedrijven en instanties om het buitenschools leren ook voor de sectie Zorg en Welzijn mogelijk te maken.

Wij vragen

  • Een enthousiaste docent Zorg en Welzijn die het als een uitdaging ziet om leerlingen te binden en te boeien voor het vak;
  • Ervaring in het geven van lessen Zorg en Welzijn;
  • Iemand die het leuk vindt om te werken met jongeren tussen de 12 en 18 jaar en hen door een oprechte nieuwsgierige houding weet te motiveren en te stimuleren om het beste uit zichzelf te halen;
  • Een tweedegraads onderwijsbevoegdheid in het vak Zorg en Welzijn;
  • Gerichtheid op een brede samenwerking binnen de sectie Zorg en Welzijn, maar tegelijkertijd zelfstandigheid en flexibiliteit;
  • Kennis en bereidheid om samenwerkingen aan te gaan met regionale partners om buitenschools leren aan te kunnen bieden.

Meer informatie
 

Gegevens Stichting LVO

Naam instelling:
Stichting LVO
Adres:
Mercator 1
Postcode:
6135 KW
Plaats:
Sittard
Telefoonnummer:
046 420 1212
Website:
https://www.stichtinglvo.nl/
Provincie:
Limburg