Nationale Onderwijsgids Almere

NOG Vacature Docent BWI

Functietitel:
Docent BWI
Online datum:
22-04-2022
Aanvang functie:
01-08-2022
Provincie:
Limburg
Plaats:
Horst
Sector:
Voortgezet Onderwijs
FTE
1,0
Omschrijving:

Ben jij een inspiratiebron voor de creatieve leerlingen? Heb jij brede kennis van houtbewerking, metselen, schilderen en technisch tekenen? Ben jij handig en weet jij hoe je op een zinvolle manier les kan geven met voldoende afwisseling? Heb jij affiniteit met onze leerlingen en de beroepsgroep waarvoor zij opgeleid worden?

Wij zoeken
Voor het Dendron college zoeken wij een enthousiaste 2e graads docent BWI. De wereld om ons heen verandert en in allerlei sectoren in onze regio en daarbuiten groeit de behoefte aan een nieuwe generatie technische vakmensen. Als docent BWI laat jij jouw leerlingen elke les zien welke rol techniek in ons dagelijks leven speelt. Je doceert theorie ter ondersteuning, maar jouw lessen zijn sterk gericht op de praktijk, waarbij de samenwerking en afstemming met het bedrijfsleven een grote rol speelt. Je bent verantwoordelijk voor het verzorgen van inspirerende en uitdagende lessen het vak Bouw, Wonen en Interieur aan onze leerlingen van het vmbo. Je weet te differentiëren en de lesstof op verschillende manieren uit te leggen en door jouw manier van lesgeven weet je jouw leerlingen te prikkelen om het beste in zichzelf naar boven te halen. Ook geef je ze voldoende ruimte om te ontdekken en zelf te leren. Je bent een coach voor je leerlingen en tegelijkertijd een prettige energieke collega voor je team. Je ontwikkelt nieuwe lesplannen, levert op proactieve wijze een bijdrage binnen onze sectie BWI en neemt initiatief om mee te denken bij het maken en uitvoeren van regionale plannen rondom Sterk Techniek Onderwijs. Je hebt altijd het doel voor ogen om samen te werken aan sterk, aantrekkelijk en innovatief techniekonderwijs waarbij je oog hebt voor onze leerlingen en de wereld om ons heen.

Wij vragen

  • Een enthousiaste docent die het als een uitdaging ziet om leerlingen te binden en te boeien voor het vak;
  • Ervaring in het geven van lessen in de aan Bouw, Wonen en Interieur gelieerde vakken en als dat nodig is bied jij ook de mogelijkheid om ingezet te worden voor algemene techniek vakken;
  • Iemand die het leuk vindt om te werken met jongeren tussen de 12 en 16 jaar en hen door een oprechte nieuwsgierige houding weet te motiveren en te stimuleren om het beste uit zichzelf te halen;
  • Een tweedegraads onderwijsbevoegdheid in het vak Bouwtechniek, Bouwkunde 1 of Bouwkunde 2;
  • Affiniteit met en kennis over machines die we gebruiken bij BWI;
  • Gerichtheid op een brede samenwerking binnen de sectie BWI, maar ook met bedrijven en andere scholen in de regio in het kader van Sterk Techniek Onderwijs;

Meer informatie
 

Gegevens Stichting LVO

Naam instelling:
Stichting LVO
Adres:
Mercator 1
Postcode:
6135 KW
Plaats:
Sittard
Telefoonnummer:
046 420 1212
Website:
https://www.stichtinglvo.nl/
Provincie:
Limburg