NOG Vacature HBO studenten

Functietitel:
HBO studenten
Online datum:
07-06-2024
Provincie:
Gelderland
Plaats:
Vaassen
Sector:
Kinderopvang
Salarisschaal:
CAO Kinderopvang
Ervaring:
minder dan 1 jaar
Opleidingsniveau:
HBO
Omschrijving:

GEZOCHT: HBO-STUDENTEN

om als (vakantie)invalkracht ons team te versterken!

In deze mooie functie help jij onze vaste pedagogisch medewerkers de kinderen gezond te laten ontwikkelen door te ontdekken & beleven, zodat zij kunnen groeien naar steeds meer zelfstandigheid. Elk kind is anders en mag zich in het eigen tempo ontwikkelen. Jij helptmee met verzorgen, begeleiden, stimuleren en het kind vertrouwen in zichzelf te latenkrijgen. Dat is behalve heel mooi en leuk werk, soms ook een hele uitdaging. Jij wordt hierbij binnen KOM ondersteund door onze pedagogisch coaches. Daarnaast krijg jij alle kans om je te ontwikkelen en te groeien in je werk en als mens.

 

Ben jij dé student die een HBO-opleiding gericht op onderwijs, pedagogiek of sport volgt en heb jij naast je studie tijd om te werken in een leuke baan met kinderen?

 

KOM bij KOM werken!

Ons team van medewerkers is enthousiast, klantgericht en wil zich blijven ontwikkelen.

Vanuit een open werksfeer leren wij van elkaar en luisteren wij naar de suggesties en

wensen van onze klanten. In deze functie ben jij inzetbaar op de dagopvang, VSO/BSO en peuterspeelzaal. Als (vakantie)invalkracht zorg jij samen met de vaste collega’s voor de dagelijkse opvang van kinderen.

 

KOM wil een sterke binding hebben met haar medewerkers, de kinderen & ouders en écht geïntegreerd zijn in de 2 gemeenten (Epe en Heerde) waar zij is gevestigd. Investeren in samenwerking met lokale ondernemers, scholen en gemeente vinden wij belangrijk. Daarnaast staat groen bij KOM hoog op de agenda. Groen staat voor: gezond, beleven, bewegen en natuur. Maar het staat ook voor gezonde voeding, voldoende rust, bewegen, ontdekken, gezonde luchtkwaliteit en duurzaamheid.

 

Ben jij onze nieuwe collega?

Wat wij belangrijk vinden:

 • Dat jij gaat stralen van jouw werk in de kinderopvang.
 • Goede vaardigheden in communicatie naar zowel kinderen, ouders en collega’s.
 • Zelfstandigheid, initiatief nemen en zelf met oplossingen komen.
 • Een flexibele opstelling om te werken. Wij houden rekening met de door jouw
 • beschikbare werkdagen die je zelf in ons systeem kunt opgeven.
 • Een sociale instelling en in staat zijn om in verschillende teams te werken.

KOM Kinderopvang doet net dat stapje meer, ook voor medewerkers!

Wat KOM jou biedt:

 • De kans om ervaring op te doen in onze mooie kinderopvangbranche.
 • Een team met vakbekwame en leuke collega’s.
 • Salaris conform de CAO Kinderopvang, € 14,= bruto per uur.

Wat vragen wij van jou?

 • Je volgt een HBO-opleiding gericht op onderwijs, pedagogiek of sport;
 • Je hebt 75% van de totale studiepunten voor je opleiding al binnen óf 50% van de studiepunten en minimaal 1 jaar relevante stage- of werkervaring.

KOM erbij!

Mail jouw cv en motivatiebrief naar werkenbij@komkinderopvang.nl ter attentie van

Nanda Teseling en o.v.v. ‘Vacature HBO-studenten’. Heb je nog vragen? Neem contact met ons op en stel ze gerust.

Gegevens KOM Kinderopvang

Naam instelling:
KOM Kinderopvang
Adres:
De Wetstraat 25
Postcode:
8172 CK
Plaats:
Vaassen
Telefoonnummer:
0578-569960
Website:
https://www.komkinderopvang.nl
Provincie:
Gelderland
Omschrijving:

Al meer dan 30 jaar is KOM Kinderopvang een toegewijde speler in de wereld van kinderopvang, peuterspeelzalen en buitenschoolse opvang in de regio Epe-Vaassen. Hun ervaren pedagogisch medewerkers zijn dagelijks paraat om een warme, vertrouwde en prikkelende speel- en leeromgeving te scheppen, waarin kinderen zich gezamenlijk kunnen ontpoppen tot zelfstandige individuen.

De overtuiging van KOM Kinderopvang in de kracht van groei en ontwikkeling gaat hand in hand met hun holistische visie op 'groen'. Deze visie, waarin de principes van gezondheid, beleving, beweging en natuur centraal staan, wordt beschouwd als een positieve stimulans voor de ontwikkeling van de kinderen. Ze gaan zelfs een stap verder door te streven naar 'groene' opvanglocaties, waarin het welzijn van de kinderen perfect samengaat met de rust, gezonde luchtkwaliteit en duurzaamheid die de natuur biedt.

Met een brede focus op leeftijdsgericht aanbod omarmt KOM Kinderopvang het belang van speciale groepen voor baby's en peuters, die extra zorg en aandacht verdienen. Voor de oudere kinderen wordt bij de buitenschoolse opvang gestreefd naar een optimale indeling per leeftijdscategorie, om zo goed aan te sluiten bij hun specifieke behoeften.

De professionele en enthousiaste medewerkers van KOM Kinderopvang blijven niet stilstaan; ze streven constant naar verbetering en ontwikkeling. De wensen en suggesties van ouders en klanten worden omarmd, terwijl een gezonde bedrijfsvoering de basis vormt om voortdurend te investeren in de hoogste kwaliteit.

KOM Kinderopvang is niet alleen een zorgverlener, maar ook een lokale partner die nauw samenwerkt met scholen, maatschappelijke organisaties en de lokale overheid. Samen geloven ze in het krachtige principe van synergie, waarbij de gezamenlijke inspanningen meer bereiken dan individuele inzet. Zo wordt er gezamenlijk gebouwd aan een omgeving waarin kinderen zich kunnen ontplooien tot prachtige individuen die de wereld omarmen.