Nationale Onderwijsgids Almere

NOG Vacature Jij wilt het ook anders! Leerkracht bovenbouw (parttime)

Bedrijf:
De Rivieren
Functietitel:
Jij wilt het ook anders! Leerkracht bovenbouw (parttime)
Online datum:
15-06-2021
Aanvang functie:
01-08-2021
Plaats:
Amsterdam
Sector:
Basisonderwijs
FTE
0.4-0.6
Dienstverband:
Tijdelijk met uitzicht op vast
Omschrijving:
Anders Organiseren
Geloof jij ook niet in de gemiddelde leerling? Heb je ook het gevoel dat het klassieke onderwijssysteem niet meer past bij de huidige generatie kinderen? En heb je ook de wil om dat te veranderen? Dan ben je bij Daltonbasisschool De Rivieren aan het juiste adres! Wij hebben het lef gehad om ons onderwijs het afgelopen jaar anders te organiseren. Zo werken we nu groepsdoorbroken in open stamgroepen, werken de kinderen bij ons aan hun eigen leerdoelen en staan de middagen volledig in het teken van de Wereldoriëntatie met allerlei projecten en workshops. Wij vormen onze leerlingen tot Amsterdammers met lef en met vaardigheden die er voor hun toekomst echt toe doen. Precies wat je van een Daltonschool mag verwachten.
  
Spring jij in dit avontuur?
Jij krijgt bij ons de ruimte om deze reis mee te maken, verder vorm te geven en jezelf verder te ontwikkelen tot een onderwijsprofessional die de kinderen ontwikkelings- en toekomstgericht onderwijs kan bieden. Daarnaast zal binnen 2 jaar gestart worden met het opzetten van een hele nieuwe school in het Amstelkwartier. Er liggen dus heel veel kansen en groeimogelijkheden binnen onze school.

De school en het team
De Rivieren is een buurtschool van 170 leerlingen in de Rivierenbuurt Amsterdam en kenmerkt zich door zijn ligging, open sfeer en karakteristiek gebouw. Het ligt prachtig tussen het groen van de buurt en het grote, parkachtige plein. Onze populatie leerlingen is een afspiegeling van de buurt en kent de diversiteit van Amsterdam. Het team is een mix van jong en oud en kenmerkt zich door diverse achtergronden en opleidingen. Onze kernwaarden zijn openheid, persoonlijk en onderzoekend. Wij houden van gezelligheid, maar zijn ook kritisch en weten ergens de schouders onder te zetten. 

 

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature