Nationale Onderwijsgids Almere

NOG Vacature Docent Wiskunde

Bedrijf:
CBSplus
Functietitel:
Docent Wiskunde
Online datum:
02-09-2021
Provincie:
Zuid-Holland
Plaats:
Rotterdam
Sector:
Voortgezet Onderwijs
Omschrijving:

Calvijn heeft de ambitie om goed en aantrekkelijk onderwijs in de regio Rotterdam aan te bieden en haar leerlingen te laten groeien tot zelfbewuste volwassenen die een bijdrage leveren aan de samenleving. Bij ons gaan kwalitatief goed onderwijs voor leerlingen en een uitdagend werkklimaat voor medewerkers hand in hand.

Ga jij ook voor uitstekend onderwijs en wil jij je net als onze leerlingen ontwikkelen, dan ben je bij ons van harte welkom. Op jou wacht een gevarieerde werkomgeving waar je - samen met collega’s – het verschil voor onze leerlingen maakt en waar we oog hebben voor jouw ambitie en talenten. Jij doet ertoe. We nodigen je uit te solliciteren.

Docent Wiskunde (0,5 - 1,0 fte)
Rotterdam Zuid

School: CBSplus
Ingangsdatum: 1-11-2021
Dienstverband: tijdelijk met uitzicht op vast

CVO regio Zuid is onderdeel van de Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs Rotterdam en omstreken (CVO) en bestaat uit de scholen Juliana, de Meerpaal, Zuidermavo, CBSplus, Groene Hart en het Farelcollege. CVO regio Zuid is een nieuwe, gemêleerde scholengroep met een rijk repertoire aan talent, expertise, ervaring en aanbod. Binnen CVO regio Zuid staan we voor scholen waar leerlingen en collega's in een veilige, liefdevolle en stimulerende omgeving met veel plezier leren voor het leven. Onze scholengemeenschap biedt zowel meer traditioneel onderwijs als vernieuwend onderwijs, zowel in de binnenstad van Rotterdam als in de randgemeenten.

CBSplus is een kleine, veilige christelijke school voor mavo/havo-onderwijs in Rotterdam Zuid met een multicultureel karakter. Over enkele jaren zal de school verhuizen naar een gloednieuw gebouw in het Stadionpark, onder de rook van voetbalstadion De Kuip. Ter voorbereiding hierop zal CBSplus zich de komende jaren voorbereiden op een vernieuwd onderwijsconcept dat in het teken staat van gepersonaliseerd leren (met elementen van Kunskapsskolan). Daarnaast zijn we voornemens een uitdagend Technasium te starten.

We vragen
CBSplus zoekt met ingang van 1 november a.s. (of zo snel als mogelijk) enthousiaste docenten wiskunde met een eerstegraads lesbevoegdheid. In totaal hebben we vacatureruimte voor 1,5 fte voor met name klassen in de bovenbouw mavo en havo. Je komt te werken in een hecht team met korte communicatielijnen. Er is volop ruimte voor scholing en (onderwijs)ontwikkeling.

Om deze functie te kunnen vervullen, verwachten wij van jou:

  • een eerstegraads bevoegdheid (of studerend) voor het vak wiskunde;
  • affiniteit met en passie voor onze doelgroep;
  • de drive om kwaliteitsrijk onderwijs te verzorgen dat past bij de leerbehoefte van onze leerlingen;
  • een positieve en initiatiefrijke werkhouding die gericht is op groeien en samenwerken;
  • de bereidheid om proactief mee te bouwen aan een vernieuwd onderwijsconcept.


Wat wij bieden
Wij bieden marktconforme arbeidsvoorwaarden binnen de kaders van de cao VO, inclusief een uitgebreid pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een ruime vakantieregeling, eindejaarsuitkering en uitstekende studie- en ontwikkelingsmogelijkheden. Een inschaling in LD behoort tot de mogelijkheden.

Meer weten
Neem voor meer informatie contact op met onze teamleider bovenbouw, mevr. Femke ten Cate via f.ten.cate@calvijn.nl. Meer informatie over onze organisatie vind je op https://calvijn.nl/over-ons.

Interesse in deze baan? Gebruik het sollicitatieformulier om te solliciteren. Daarbij maken wij gebruik van MeesterBaan.

Acquisitie stellen wij niet op prijs.

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature