Nationale Onderwijsgids Almere

NOG Vacature Docent Zorg en Welzijn (1,8 fte) - Astrum

Bedrijf:
Astrum College
Functietitel:
Docent Zorg en Welzijn (1,8 fte) - Astrum
Online datum:
17-06-2021
Aanvang functie:
01-08-2021
Plaats:
Velp
Sector:
Middelbaar beroepsonderwijs
FTE
1,8 FTE
Dienstverband:
Tijdelijk
Omschrijving:
Ben jij die enthousiaste en gemotiveerde docent Zorg en Welzijn die ons team komt versterken!

Informatie
Voor ons team Zorg & Welzijn in Velp zoeken wij voor het nieuwe schooljaar enthousiaste en gemotiveerde docenten Zorg en Welzijn voor 1,8 fte.

Functie:

Het Astrum College is volop in ontwikkeling en wij zijn op zoek naar docenten Zorg en Welzijn. Je geeft les aan studenten van niveau 2, 3 en 4 binnen diverse leerjaren van de opleidingen Maatschappelijke Zorg, Verzorgende IG, Verpleegkunde en Helpende Zorg en Welzijn. Dit kan gaan over onder andere Methodiek, Begeleiden, Zorgplan, Psychologie en Communicatie/Sociale vaardigheden.

Weet jij als geen ander deze mooie vakken op een enthousiaste manier over te brengen op onze studenten en staat bij jou, net als bij ons, de student centraal? Kom dan ons team versterken!

Profiel:
  • je bent in het bezit van een tweedegraads onderwijsbevoegdheid en heb je kennis van de zorg en welzijnssector. Specifieke werkervaring in het MBO is een pré.
  • je bent iemand die stevig in de schoenen staat en je durft zelfstandig keuzes te maken. Daarnaast weet je een goed contact/vertrouwen met studenten op te bouwen door het geven van de juiste aandacht. Je kunt een veilige leeromgeving creëren.
Competenties:
  • je bent communicatief vaardig en pedagogisch, didactisch en organisatorisch goed onderlegd (zie wet BIO);
  • betrokken, pro actief en snel schakelen is voor jou geen probleem;
  • zelfstandig, en ook een teamspeler;
  • kennis van digitale didactische werkvormen en digitaal vaardig;
  • organisatorisch sterk en een analytisch vermogen.
Inzet:

Het betreft een tijdelijke aanstelling voor komend schooljaar.
Inschaling vindt plaats volgens de geldende cao-mbo in carrièrepatroon LB.

Geïnteresseerd?

Spreekt deze vacature je aan en voldoe je aan de criteria? Stuur dan voor 2 juli 2021 een motivatiebrief met cv in middels de knop "Solliciteren". Je komt dan op onze sollicitatie site. Privacy en goede omgang met jouw persoonsgegevens vinden wij belangrijk. Na het accorderen van het privacy statement kun je je CV uploaden en worden de verschillende velden in het sollicitatieformulier direct gevuld. Dit kan enkele seconden duren. We zien je sollicitatie graag tegemoet.

Voor meer informatie kun je contact opnemen met Tessa Driever, teamleiding Zorg & Welzijn in Velp via t.driever@astrumcollege.nl of 06-83178280

Werkweek
1,8 FTE

Salaris
schaal LB

Over COG
Het Astrum College is een kleinschalige mbo-school in Velp. Betrokken docenten dagen de studenten uit om hun talenten te ontwikkelen en een beroep te leren. We werken in kleine vaste teams van docenten en is er veel ruimte voor persoonlijke aandacht. Wij bieden de studenten een plek waarin zij zich snel thuis voelen en een gezellige tijd hebben. Studenten krijgen volop de kans om het vak in de praktijk te leren. Ook binnen de school ontdekken en ontwikkelen zij skills in het Media & ICT Lab, het Zorg lokaal, AT-lab, het Ondernemerslab en in het Leerrestaurant La Rana. Op die manier bieden wij uitdagend onderwijs dat aansluit bij de regionale arbeidsmarkt. Wij zorgen er samen met onze studenten voor dat ze klaar zijn voor de toekomst!

Meer informatie over deze vacature staat op een externe website:

Bekijk vacature